Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Hurá prázdniny! Interles Slovakia deťom.

Hurá prázdniny! Interles Slovakia deťom.Vytlačiť
 

Dňa 28.06.2019 Interles Slovakia spolu s deťmi ukončili školský rok a oslávili príchod letných prázdnin v areáli športového klubu Lisková. Sponzorom a organizátorom tohto podujatia bola firma Igor Pudiš IFP Interles Slovakia s podporou obce a starostu obce Ing. Jozefom Murinom. O perfektný program sa postarali aj hasiči obce Lisková, ktorí predviedli vynikajúcu ukážku výjazdu a hasenia požiaru, predviedli deťom ich prácu, požiarnické auto a požiarnu techniku. Nesmieme zabudnúť spomenúť ukážku prácu kynológov, ktorý predviedli ich vycvičenú fenku v akcii, ktorá sa deťom naozaj veľmi páčila, mohli ju pohladkať a všeličo sa opýtať. Veľká vďaka patrí aj pánom policajtom, ktorý sa postarali o ukážku ich práce.

Tento deň bol sprevádzaný taktiež mnohými súťažami pre deti, ako napríklad preťahovanie sa lanom, skákanie vo vreci, prekážkový beh, kde sa zabavili nielen deti, ale aj dospelí. Deti, ktoré súťažili boli obdarované malými darčekmi a sladkosťami. Výbornú atmosféru dotvárali mnohé atrakcie pre deti, maľovanie na tvár, skákacie hrady, šmýkačky  a iné.

Pre dospelých, ale aj pre deti sme sa postarali o občerstvenie formou neprekonateľne dobrého gulášu, párok a pečenej klobásky, čím patrí aj veľká vďaka kuchárom a všetkým , ktorí pomáhali pri prípravách jedál.  Pre dospelých sa grátis podávalo okrem jedenia aj čapované pivko a pre detičky čapovaná kofola.  Okrem tohto všetkého všetky deti  boli obdarované zmrzlinou, nanukmi, sladkosťami, popcornom, cukrovou vatou a balónmi. A nie len deťom, ale aj dospelým sa ušli mnohé malé darčeky. Celý tento program sprevádzal perfektný DJ Timo Kondra, ktorý sa postaral o výbornú hudbu a zábavu zároveň. A samozrejme nesmieme zabudnúť na nášho maskota Edka, ktorý sa deťom venoval  po celý deň.

Mgr. Lenka Pudišová


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka